E-mailový marketing je jednoduchý

Navrhujte e-maily pomocou niekoľkých drag & drop.

 
 
 

Vytvárajte  úžasné kampane

Začnite od nuly alebo vyberte jednu z našich tém.

Vytvorte úspešné e-mailové kampane, ktoré rezonujú s vašimi vyhliadkami bez akýchkoľvek vedomostí o IT .

Získajte úplnú kontrolu nad svojím obsahom a rozložením e-mailov vďaka intuitívnemu a ľahko použiteľnému softvéru.

Odoo - vzorka 1 pre tri stĺpce

Necítite sa sami ako návrhár dizajnu? Žiaden problém! Stačí si vybrať jednu z mnohých šablón, upravte rozloženie, pridajte správu a obrázky a ste pripravení odoslať novú kampaň!

Odoo - vzorka 2 pre tri stĺpce

Stačí si len vybrať svoje stavebné bloky a umiestniť ich presne tam, kde sa majú objaviť vo vašom e-maily. Obohaťte svoj obsah pomocou titulov, výziev na akciu, tlačidiel sociálnych médií jediným kliknutím.

Segmentujte svoju databázu

 Optimalizujte svoje výsledky odoslaním kampaní zacieleným skupinám v databáze. Vyberte potenciálnych zákazníkov alebo akúkoľvek inú skupinu z vášho zoznamu kontaktov podľa krajiny, podľa dátumu a ďalších. Všetko navrhnuté tak, aby ste zabezpečili, že pošlete svoj obsah iba ľuďom s ktorými chcete zdieľať svoju kampaň.

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Funguje na akomkoľvek zariadení

Uistite sa, že váš e-mailový bulletin je optimálne zobrazený na každej obrazovke - či už ide o tablet, mobilný telefón, laptop alebo stolný počítač. Náš dynamický obsah sa automaticky prispôsobí obrazovke vášho predplatiteľa úpravou rozmiestnenia a optimalizáciou obrázkov, čo ponúka pohodlnú čitateľnosť na akomkoľvek zariadení.

Vylepšite  svoje kampane

Spoľahnite sa na štatistiky a údaje, aby ste mohli posielať lepšie e-maily.

Získajte presnú štatistiku v reálnom čase o každom odoslanom e-maile.  Ľahko sledujte svoju mieru otvorenia, mieru odchodov, mieru prekliknutia a vylepšite svoju celkovú marketingovú stratégiu.  Sledujte vytvorené príležitosti a sledujte očakávané príjmy.

Odoo - vzorka 1 pre tri stĺpce

Sledujte svoje odkazy

Pridajte k svojim e-mailovým kampaniam kód sledovania a získajte kompletný prehľad o výkonnosti každej kampane na vyhradenom informačnom paneli pomocou nástroja  Odoo Link Tracker .

Odoo - vzorka 2 pre tri stĺpce

Vypočítajte NI

Sledujte svoje príležitosti prostredníctvom služby Odoo CRM a analyzujte mieru konverzie, očakávané výnosy a generované príjmy z každej z vašich kampaní. Na podrobnejšiu analýzu použite filtre.